About

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu rozrywki wykorzystującej najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Czerpiąc z doświadczeń amerykańskiego przemysłu rozrywkowego wprowadziliśmy, jako pierwsi na polski rynek niezwykle popularne Kina 4D oraz Domy Grozy. Zarówno Kina 4D jak i Domy Grozy gościły w kilkunastu miastach Polski ciesząc się szeroką popularnością. Radni i lokalni przedsiębiorcy dostrzegli w naszej ofercie atrakcję turystyczną swoich miejscowości i chętnie z nami współpracowali.

Bogaci w doświadczenia w dostarczaniu rozrywki na najwyższym poziomie, postanowiliśmy skoncentrować się, na jak najbardziej nowoczesnych Kinach. Obecnie sieć naszych kin nosi nazwę : KINO 7D max. Posiadamy nowoczesne fotele, które bardzo płynnie się poruszają, są wyposażone w głośniki stereo, posiadają wbudowany zraszacz. Nasze filmy są bardzo bardzo dobrej jakości, efekty specjalne są w nich na najwyższym poziomie. Widz oglądając trójwymiarowy film idealnie zsynchronizowany z efektami w fotelu + para, dym, dźwięk – bardzo intensywnie uczestniczy w dynamice akcji filmu.

We wszystkich kinach posiadamy nowoczesne fotele i system zarządzający, salę kinową aranżujemy sami. Jesteśmy w stanie dopasować się do różnych pomieszczeń – lokale stałe, budynki tymczasowe.

Obecnie posiadamy kina w takich lokalizacjach, jak: Zakopane, Łeba, Ustka, Międzyzdroje i Augustów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!!!

Szukasz pewnego biznesu?

Dołącz do nas.

Udzielamy licencji na zasadzie franczyzy

oraz

sprzedajemy gotowe kina.

tel. +48 604 44 03 02
tel. +48 604 985 700
tel. +48 514 058 756